سوالات رایج

1- در صورتیکه قصد عضویت در سایت سورانه را دارید گزینه ثبت نام کاربران را انتخاب نموده و با وارد کردن اطلاعات درخواستی اقدام به ثبت نام کنید و پس از دریافت پیامک رمز یکبار مصرف و وارد کردن آن ثبت نام خود را نهایی نمایید.

2- در صورتیکه قصد همکاری با مجموعه سورانه را دارید گزینه ثبت نام متقاضیان یا متقاضیان همکاری را انتخاب نموده و با وارد کردن اطلاعات درخواستی و نوع تقاضای همکاری خود اقدام به ثبت نمایید که بعد از بررسی 72 ساعت کاری نتیجه تقاضای شما توسط کاربران سورانه به شما اعلام خواهد گردید.

خیر ، این گزینه فقط برای سهیم بودن کاربرانی بوده که شما را به مجموعه سورانه معرفی نموده اند تا در پلن سودهای متفاوتی که از دریافت هر خدماتی توسط کاربران انجام میشود بی نصیب نمانند.

در صورتی که قصد دریافت هر خدماتی به صورت تخفیفی ، اعتباری ، امتیازی و ... و سایر دریافت امتیازات دیگر دارید مبلغهای مشخصی جهت حق عضویت با مدت زمانهای مشخص در نظر گرفته شده است تا اینکه چندین برابر مبلغ پرداختی برای حق عضویت از خدمات سورانه بهره مند گردید که میتوانید پس از ثبت نام به قسمت پکیجهای تخفیفی ، درآمدی مراجعه نموده (5 نوع پیکج تعریف شده است) و بنا به تشخیص خود زمان عضویت خود را برای دریافت خدمات به صرفه شارژ نمایید و نیز در صورت تمایل میتوانید با کد کاربری اختصاصی که در اختیار شما قرار میگیرد با معرفی و در اختیار گذاشتن آن به دیگران کسب درآمد کنید و حتی در تمامی دریافت خدمات آنها سود دریافت نمایید که برای فعال نمودن این قسمت در زمان ثبت نام میبایست کاربران معرفی شده توسط شما در گزینه کد معرف کد اختصاصی شما را وارد نمایند.

خیر ، وقتی کاربری ثبت نام مینماید و حق عضویت خود را بنا به تشخیص مدت زمان عضویت و انتخاب سهم درآمدی خود پرداخت مینماید میتواند کاربرهای جدیدی به سایت معرفی نموده که در هر ثبت نام آنها مستقیما درصدی سود به حساب کاربری شما نزد سورانه واریز میشود که بلافاصله بصورت آنلاین و کاملا هوشمند برای شما قابل برداشت میباشد و نیز در تمامی دریافت خدمات کاربرانی که در سطحهای متفاوت شما میباشند سهم بازاریابی و سود دریافت میکنید و قطعا در معرفی کاربران جدید هیچ گونه اجباری وجود ندارد و فقط با میل و رغبت شخصی خود میتوانید در دریافت خدمات به صرفه سهیم باشید که معرفی کاربران جدید توسط شما فقط باعث کسب درآمد بیشتر و بهره مندی بیشتر شما از خدمات تعریف شده در سورانه میگردد.

در سورانه هیچ گونه اجباری در خرید و فروش کالا نمیباشد و بر اساس نیاز خود هر وقت مایل بودید میتوانید در سراسر کشور با کیفیت ترین نوع کالا درخواستی و با معتبرترین گارانتیها و متنوع ترین خدمات را دریافت نمایید. جهت یادآوری در سورانه جامع ترین و کاملترین خدمات به روز اضافه و موجود میباشند و هر تقاضی کاربر در اولویت بررسی و انجام میباشد.

در صورتیکه عضو سورانه میباشید پروفایل اطلاعات کاربری خود را تکمیل نموده و در پنل کاربری خود گزینه درخواست اعتبارات را کلیک نموده و بعد از نوع و مبلغ دریافت اعتبار گزینه ثبت اعتبار را انتخاب نمایید که بلافاصله درخواست شما ثبت میگردد و یا اینکه به گزینه قسطی بخر مراجعه نموده و پس از انتخاب گزینه ها اقدام به ثبت درخواست نمایید که طی 24 ساعت نتیجه درخواست شما توسط کاربران سورانه به اطلاع شما خواهد رسید و در صورتی که عضو سورانه نیستید از همان گزینه قسطی بخر اقدام به ثبت درخواست مورد نظر خود نمایید که در طی 48 ساعت نتیجه درخواست شما به شما اعلام میگردد.

هر کاربری به محض ثبت نام و با انتخاب مدت زمان عضویت و پرداخت حق عضویت به سامانه های هوشمند سورانه در سراسر کشور متصل شده و به محض ورود و دریافت خدمات میتواند از خدمات تخفیفی ، اعتباری ، امتیازی ، درآمد زایی و .... دیگر تعریف شده بدون هیچ گونه محدودیتی استفاده نماید که میتوان در سورانه به مزایاهای دیگر نیز اشاره نمود:

1 خدمات متنوع بدون محدودیت دریافت نمایید.
2 در جشنواره های پرداخت ریالی سورانه سهیم باشید و کارانه های متفاوت آن را دریافت نمایید.
3 در هر زمان درخواستهای اعتبار متفاوت داشته باشید.
4 درآمد پایدار و مستمر داشته باشد.
5 از طریقهای مختلف تنوع پرداخت داشته باشد.
6 سرمایه گذاری نموده و سود سرمایه گذاری مشخص با تضمین و بیشتر از تعرفه های موجود در بازار سرمایه دریافت نمایید.
7 از سرمایه گذاریها ، خریدها و دریافت خدماتهای کاربران معرفی شده در سطحهای مختلف بدون در نظر گرفتن زمانهای مشخص در طول شبانه روز کسب درآمد نموده و سود دریافت نمایید.
8 بدون دغدغه و با تثبیت عضویت خود بدون ضامن اقدام به دریافت اعتبار نمایید.
9 بدون واسطه خدمات متنوع خرید یا فروش نمایید.
10 هر کالا یا خدمتی که دارید در سورانه به فروش برسانید.
11 هر کالا و یا خدمتی دارید با سایر خدمات وکالاهای دیگر به راحتی و در امنیت تبادل نمایید.
12 همزمان سود سرمایه گذاری و سود سهام دریافت نمایید.
13 در سراسر کشور به راحتی به دفاتر و شعب ، نمایندگان ، فروشگاهها و مراکز خدمات سورانه جهت دریافت و نیاز هر گونه خدمات حضوری دسترسی داشته باشید.
14 درخواستهای آنلاین 24 ساعته داشته باشید و خدمات آنلاین دریافت نمایید.
15 همیشه خود را توانمند ببینید و در صورت نیاز و ضرورت خدمات ارزشمند و به صرفه به دوستان و آشنایان خود هدیه نمایید.
16 با قدرت و اطمینان کامل کالا و خدمات را معرفی نموده و کسب درآمد نمایید.
و سایرهای دیگری که در ذهن دارید آماده پاسخگویی 24 ساعته میباشیم.